HAKKIMIZDA KURUMSAL HAKKIMIZDA


Biz Kimiz ?

1990 yılında Konya da Bekir SONUVAR tarafından Genel Sigorta A Acentesi olarak sektöre ilk adımımızı attık. 1997 yılında Şahsi Acenteliğini fesih edip Sonuvar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak faaliyetimize devam ettik. 2007 yılının Temmuz ayında organizasyon şirketi olarak bünyemizdeki sigorta şirketleri ile sınırlı yetkili acentelerimize hizmet vermeye başladık. İlerleyen yıllarda sigorta sektöründe yaşanan yenilikler ile Acenteliğimize Bağlı Şubelerimiz ile sektörde hizmet vermekteyiz.
12.07.2018 tarihinde Bekir beyin vefatından sonra şirketin yetkilerini Eşi Fatma SONUVAR devir almıştır.
Temel hedef, sürdürülebilir güven sağlayarak. Şirketler ve Müşteriler tarafından en sevilen, güven duyulan ve tercih edilen Acenteler arasında en üst sırada yer almak.
Sonuvar Sigorta olarak; güven, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerini benimseyen bir düşünceyle, her noktada etkin, hızlı ve güvene dayalı bir hizmet vermeyi misyon edinerek kurulduk. O günden bu yana, kendimizi geliştirerek, birikimlerimizin üzerine katarak, gerek geniş bir şirket portföyü ile gerekse geniş bir şube portföyü ile kaliteli hizmetimizden asla ödün vermedik. Almış olduğumuz geri dönüşler sayesinde, memnuniyet seviyesinin üst düzey olmasının haklı gururunu yaşamaktayız. '' İyi günde, kötü günde Sonuvar Sigorta hep sizinle''
Acentelik bünyemizde bulundurduğumuz birbirinden seçkin Sigorta firmaları ile Konya ve ilçelerinde bulunan şubelerimizle en ücra kesimdeki müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam ettik ve etmeye devam edeceğiz.

TEKLİF ALIN